Projekt logistyczny Świebodzin

Projekt logistyczny Świebodzin
Świebodzin
Wojska Polskiego

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2019
Zakończenie: 
2019
Powierzchnia: 
10000,00
Opis: 

Grupa Kapitałowa PHN i Grupa Hillwood Polska na mocy umowy joint venture, zrealizowały inwestycję logistyczno-magazynową wraz z infrastrukturą towarzyszącą na nieruchomościach należących do Grupy Kapitałowej PHN położonych w Świebodzinie. Budowa magazynu w formule BTS (built to suit) rozpoczęła się marcu 2019 r. i zakończyła w 2019 r.

W umowie joint venture określono zasady i warunki współpracy oraz roli partnerów w realizacji wspólnego przedsięwzięcia. Hillwood Polska uczestniczył w procesie realizacji projektu oraz zarządza inwestycją po jej wybudowaniu. Projekt dostarczył na rynek 10 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Z najemcą podpisana została wieloletnia umowa najmu.

Generalnym wykonawcą inwestycji był Atlas Ward Sp. z o.o.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
PHN S.A. | +48 22 850 91 00 | sekretariat@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warszawski Holding Nieruchomości S.A.z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.