KARIERA

  • O NAS

PHN to jeden z największych podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych. Sprawnie zarządzana grupa kapitałowa z długoletnim doświadczeniem w sektorach: biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. Od lutego 2013 r. PHN jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W naszym portfelu znajduje się ponad 140 aktywów nieruchomościowych o wartości ok. 2,5 mld zł, a działalność skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu.

 

  • DLACZEGO PHN

Gwarantujemy pracę w dynamicznym zespole ludzi - wyspecjalizowanych pracowników branży nieruchomości, którzy tworzą wyjątkową atmosferę współpracy i naprawdę dobry klimat.

Staramy się dbać o kondycję naszych pracowników i ich bliskich (zdrowe ciało) poprzez zapewnienie dostępu do prywatnej opieki medycznej u największych operatorów medycznych, a także dostępu do obiektów sportowo-rekreacyjnych i wspólnych zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka) oraz integracyjnych. Wspieramy naszych pracowników w rozwoju osobistym poprzez podnoszenie ich kwalifikacji, rozwijanie kompetencji i odpowiednie szkolenia.

Wspieramy także innych potrzebujących poprzez zaangażowanie pracowników w różne inicjatywy społeczne, np. Szlachetna Paczka czy Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”. Dbamy o to, żeby praca w PHN była przyjemnym wyzwaniem, a zasłużony wypoczynek pracowników oraz ich rodzin mógł być dofinansowany w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wspieramy się nawzajem, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo dążymy do wspólnego celu.

Przekonaj się i dołącz do nas.

 

  • REKRUTACJA

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko prześlij CV wraz z listem motywacyjnym i referencjami na adres rekrutacja@phnsa.pl

Jeśli spełnisz nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji - bez względu na naszą ostateczną decyzję.

Jeśli chcesz, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie dla celów ewentualnych przyszłych procesów rekrutacji prosimy o dołączenie klauzuli poniżej aplikacji: "Oświadczam, że dobrowolnie przekazuję własne dane osobowe zawarte w niniejszej aplikacji i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez Polski Holding Nieruchomości S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym terminie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem". 

Jeśli nasza decyzja będzie dla Ciebie pozytywna to - już wkrótce powitamy Cię na pokładzie PHN!

 

O nas

properties
0 139
Nieruchomości w ofercie
area
0 310944
Suma zarządzanej powierzchni
years
0 57
Lata doświadczenia
clients
0 1051
Ilość naszych klientów