MARINA by PHN

Kompleks multifunkcyjny
MARINA by PHN
Gdynia
Hryniewickiego 10

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
TBC
Zakończenie: 
TBC
Powierzchnia: 
27000,00
Koszty projektu: 
TBC
Główne atuty: 

• Lokalizacja w nadmorskiej części Gdyni
• Dogodny dojazd siecią komunikacji miejskiej
• Sąsiedztwo dworca PKP Gdynia
• Bliskość Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku
• Udogodnienia na terenie i wokół budynku
• Komfortowe warunki 
• Otwarty plan z terenem zielonym

Opis: 

Spokojna i ponadczasowa architektura budynków nada całości indywidualny wyraz. Inspiracją dla zespołu budynków jest muszla ze swoją chropowatą powierzchnią zewnętrzną i gładkim opalizującym wnętrzem. Wnętrza pozostawią dużą swobodę indywidualnej aranżacji, dzięki czemu łatwo będzie zaadaptować powierzchnie do dużych, jak i mniejszych potrzeb. Koncepcja charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem rozwiązań zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych.

 

Status prac: 

W ramach doskonale zlokalizowanej inwestycji, na gdyńskim Molo Rybackim, powstanie nowoczesny kompleks. Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej z widokiem na Skwer Kościuszki wpływana unikatowość tej inwestycji. Kompleks położony będzie w samym centrum Gdyni w pobliżu głównych arterii miasta, a pobliska komunikacja miejska umożliwi szybkie i wygodne połączenie z innymi częściami Trójmiasta. 

 

* Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
| Biuro Wynajmu i Komercjalizacji | +48 22 526 3000 | wynajem@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PHN SPV 16 PHN 4 sp. z o.o. S.K.A.z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.