INSTA 21

Osiedle Mieszkaniowe
INSTA 21
Warszawa
Instalatorów 21

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
I kwartał 2021
Zakończenie: 
III kwartał 2022
Powierzchnia: 
3.941
Główne atuty: 

• Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu centrum miasta
• Wszystkie mieszkania z loggią lub ogródkiem
• Atrakcyjne układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe
• Bliskość terenów rekreacyjnych

Opis: 

W warszawskiej dzielnicy Włochy Grupa PHN buduje kameralny budynek mieszkalny, wielorodzinny wraz z częścią usługową oraz garażem podziemnym (93 miejsca). Cały projekt składa się z 87 mieszkań o łącznej powierzchni (PUM) ok.  3.941 mkw. 

• Lokalizacja: Warszawa, ul. Instalatorów 21
• Generalny Wykonawca: CHEMOBUDOWA - KRAKÓW S.A. 

Po więcej szczegółow zapraszamy do odwiedzenia strony www inwestycji: https://insta21.pl/

* Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

Status prac: 

Trwa budowa inwestycji, a jej zakonczenie planowane jest na III kwartał 2022 roku.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
Łukasz Szczepański | Biuro Sprzedaży Mieszkań | 503 873 024; 785 885 588 | biuro@insta21.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Holding Nieruchomości S.Az siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.