Pierwszy w Europie hotel sieci Vīb powstanie przy współpracy PHN i PHH

piątek, Październik 4, 2019 - 11:53

Polski Holding Hotelowy jako pierwszy w Europie wprowadzi na rynek markę hoteli Vīb, należącą do sieci Best Western Hotels & Resorts. Pod szyldem marki Vīb będą funkcjonowały Apartamenty Zgoda w Warszawie należące do Polskiego Holdingu Nieruchomości, których operatorem będzie PHH.

Vīb to innowacyjna marka hoteli butikowych z segmentu upper-midscale i upscale. Sama nazwa oznacza „tętniący życiem” dlatego hotele zlokalizowane w sercach miast na całym świecie cechują się przede wszystkim nowoczesnym designem. Marka koncentruje się na wygodzie, technologii i interakcjach społecznych. Położenie hotelu ma bardzo duże znaczenie dla gości, którym zależy na tym, aby mieć w zasięgu ręki wszystkie niezbędne udogodnienia, które oferuje stolica. Docelowo obiekt będzie dysponować 100 pokojami. 

Dążymy do optymalnego i efektywnego wykorzystania naszych zasobów. Nieruchomość położona w tak doskonałej lokalizacji - w samym centrum stolicy przy ul. Zgoda 6 - ma ogromny potencjał. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Polskim Holdingiem Hotelowym pozwoli na efektywne zagospodarowanie tej nieruchomości i przyczyni się do sukcesu tego projektu - powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Dokonaliśmy wnikliwej analizy rynku i uznaliśmy, że marka Vīb idealnie pasuje do Apartamentów Zgoda, zlokalizowanych w samym centrum Warszawy, kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki. Mamy duże doświadczenie we wprowadzaniu nowych marek na rynek, jako pionierzy otwieraliśmy hotele pod markami: Courtyard by Marriott, Hampton by Hilton, Renaissance, a także ostatnio - Moxy - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego.

Doskonała lokalizacja obiektu należącego do PHN, znajdującego się przy ul. Zgoda 6 w Warszawie-Śródmieściu, sprawia że potencjalni goście mają bardzo szybki dostęp do najważniejszych i najatrakcyjniejszych części miasta. Stanowi to niewątpliwie dużą zaletę zarówno dla osób przybywających do Warszawy w celach turystycznych, jak i tych, które planują przeprowadzać spotkania biznesowe. Goście mogą bez problemów udać się pieszo, by zwiedzić Stare Miasto i najciekawsze miejsca na mapie Warszawy, w tym m. in. Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, a nawet Stadion Narodowy.

***

 

Polski Holding Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach  m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Ogólna powierzchnia GLA nieruchomości wchodzących w skład portfela nieruchomości Grupy Kapitałowej PHN wynosi około 320.000 mkw. PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Polski Holding Hotelowy

Polski Holding Hotelowy posiada wieloletnie doświadczenie w hotelarstwie, współpracuje z czołowymi sieciami hotelowymi na świecie takimi jak Marriott, Hilton, Best Western, InterContinental Hotels Group, a także Louvre Hotels Group oraz posiada liczne hotele klasy biznes oraz wypoczynkowe, w tym jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce zarówno jako inwestor i operator. PHH w 100 proc. z państwowym kapitałem, ma za zadanie skonsolidować zarządzanie obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa w jednej, wyspecjalizowanej spółce o wysokim know-how branżowym. Rolą PHH jest kształtowanie standardów na polskim rynku hotelarskim,  jak również wprowadzanie innowacji, nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji działania obiektów.

Dodatkowych informacji udzielają:

Polski Holding Nieruchomości

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

 

Polski Holding Hotelowy

Sonia Michejda - Specjalista ds. Komunikacji i PR 

Kom. + 48 882 350 527; E-mail: sonia.michejda@phh.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Polski Holding Nieruchomości

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

 

Polski Holding Hotelowy

Sonia Michejda - Specjalista ds. Komunikacji i PR 

Kom. + 48 882 350 527; E-mail: sonia.michejda@phh.pl

Powrót do listy aktualności