PHN zawarł z PERN umowę najmu powierzchni biurowej w INTRACO Prime

poniedziałek, Wrzesień 6, 2021 - 09:45

Polski Holding Nieruchomości zawarł ze spółką PERN umowę najmu powierzchni biurowej w budynku INTRACO Prime na warszawskim Muranowie. PERN wynajmie dwa piętra w ośmiokondygnacyjny biurowcu klasy A, którego oddanie do użytku jest planowane na początku 2022 r.

Umowa ze spółką PERN, która jest liderem na polskim rynku logistyki surowcowo-paliwowej, dotyczy najmu łącznej powierzchni 3,5 tys. mkw. na długoterminowy okres.

INTRACO Prime to nowoczesny obiekt biurowy o powierzchni ok. 13 tys. mkw. Powierzchnia wynajmu typowego piętra wynosi 1,7 tys. mkw. Przy projektowaniu biurowca uwzględniono najnowsze tendencje w budownictwie komercyjnych, dzięki czemu powierzchnie można swobodnie aranżować. Na parterze budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe.

Od dawna już współpracujemy ze spółką PERN i cieszy nas, że tak ważnemu partnerowi możemy zaoferować wysoki standard usług w nowoczesnym budynku biurowym. W najbliższym czasie liczymy na zawarcie umów najmu z kolejnymi klientami, z którymi prowadzimy intensywne rozmowy - powiedział Tomasz Sztonyk, Wiceprezes ds. Zarządzania Aktywami Nieruchomościowymi Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Dogodna lokalizacja w centrum miasta, wysokie standardy ekologiczne i możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni – to główne zalety projektu INTRACO Prime. Zgodnie z zawartą umową już w drugiej połowie przyszłego roku przeniesiemy się do nowej lokalizacji, choć de facto pozostaniemy w tym samym punkcie Warszawy – podkreśla Mateusz Radecki, Wiceprezes PERN.

 

***

O inwestycji INTRACO Prime

INTRACO Prime to nowoczesny obiekt biurowo-handlowy o powierzchni ok. 13.000 mkw., w standardzie klasy A, którego budowa rozpoczęła się w kwietniu 2020 r. Doskonała lokalizacja zaledwie kilka minut od stacji metra Dworzec Gdański i Starego Miasta, dostępność komunikacyjna, jak również funkcjonalny układ przestrzenny, to tylko niektóre z licznych atutów inwestycji. Minimalna powierzchnia biurowa wynosi ok. 300 mkw. Obiekt otrzymał certyfikat BREEAM Interim na jednym z najwyższych poziomów. Zgodnie z umową budowa inwestycji powinna potrwać 24 miesiące. Inwestorem kompleksu INTRACO Prime jest Polski Holding Nieruchomości. Za realizację inwestycji odpowiada STRABAG Sp. z o.o. Za projekt biurowca odpowiada Konsorcjum Juvenes-Projekt Sp. z o.o. i Pracownia Obsługi Inwestorów Pro-Invest Sp. z o.o..

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i ok. 600 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności