PHN z wyróżnieniem w konkursie ,,The Best Annual Report 2018” już po raz piąty

czwartek, Październik 17, 2019 - 17:31

Polski Holding Nieruchomości już po raz piąty został nagrodzony w konkursie „The Best Annual Report 2018” organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków. W tym roku spółka otrzymała wyróżnienie miesięcznika „Rachunkowość” za największy progres w poprawie jakości sprawozdania finansowego.

Konkurs Instytutu Rachunkowości i Podatków „The Best Annual Report 2018” służy promowaniu dobrych praktyk w sprawozdawczości finansowej spółek publicznych, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi oraz zaleceniami instytucji międzynarodowych. Wyróżnienie dla Polskiego Holdingu Nieruchomości jest efektem pracy zespołowej oraz stanowi bardzo czytelny sygnał, że spółka prowadzi transparentną politykę informacyjną, co jest jedną z największych wartości dodanych konkursu.

Sprawozdania finansowe są ważnym źródłem informacji o spółce oraz jej kondycji finansowej, dlatego też każdego roku staramy się by dokument ten był wiarygodny, kompletny i zrozumiały dla wszystkich grup odbiorców. Przyznanie przez Kapitułę konkursu „The Best Annual Report 2018” wyróżnienia w kategorii największy progres w poprawie jakości sprawozdania finansowego jest docenieniem naszej pracy w tym zakresie oraz sygnałem dla rynku, że dbamy o możliwie najwyższą jakość raportowania - powiedział Marcin Mazurek - Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela

 

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela

 

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności