PHN na XXVI Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrój

czwartek, Wrzesień 8, 2016 (Całodzienne)

W dniach 6-8 września 2016 r. odbyło się XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój - jedna z najważniejszych konferencji gospodarczych w Europie Środkowej, podczas której od ponad 20 lat spotykają się premierzy, przedstawiciele rządów państw europejskich, unijni decydenci, prezesi europejskich firm, eksperci i ekonomiści. Obrady Forum są przygotowywane we współpracy z ponad 100 partnerami biznesowymi, wśród których znajdują się największe firmy swoich branż.

Udział Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. w XXVI Forum Ekonomicznym 2016 w Krynicy-Zdrój skupiony był wokół Polskiej Fundacji Narodowej, do której PHN wraz z innymi 15 spółkami z udziałem Skarbu Państwa przystąpił w lipcu br. Stoisko PHN znajdowało się w pawilonie Polskiej Fundacji Narodowej - przestrzeni wystawienniczo-konferencyjnej skupiającej tzw. „polskich czempionów”.

Polski Holding Nieruchomości S.A. przygotował nowoczesne i ponadstandardowe stoisko, wyróżniające się na tle innych stosik wystawienniczych poprzez innowacyjną i unikatową technologię, umożliwiającą hologramowe wyświetlanie obrazu, przejście przez niego, dotknięcie go, a nawet wchodzenie z nim w interakcję. Strumienie niewidocznej pary tworzyły nośnik dla obrazu, a ich laminarna struktura umożliwiała wyświetlanie obrazu bardzo wysokiej jakości. Podczas prezentacji promowany był zarówno aspekt korporacyjny (m.in. 5-lecie Polskiego Holdingu Nieruchomosci S.A. na rynku nieruchomości komercyjnych), jak również nieruchomości i projekty Spółki.

Stoisko Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników Forum, a wśród odwiedzających znaleźli się znamienici reprezentanci biznesu, a także przedstawiciele najwyższych władz państwowych, w tym m.in. Pani Premier Beata Szydło, Minister Skarbu Państwa Pan Dawid Jackiewicz, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Pan Filip Grzegorczyk, Wojewoda Małopolski Pan Józef Pilch, Prezydent Wrocławia Pan Rafał Dutkiewicz oraz liczne grono przedstawicieli Zarządów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

W dniu 7 września 2016 r. w ramach XXVI Forum Ekonomicznego obył się również towarzyski mecz piłki nożnej zorganizowany przez firmę Totalizator Sportowy Sp. z o.o.: BIZNES kontra MEDIA. Z przyjemnością informujemy, iż Prezes Zarządu PHN Pan Maciej Jankiewicz zasilił szeregi drużyny BIZNES i w drugiej połowie spotkania wpisał się na listę strzelców, strzelając kontaktową bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 na korzyść drużyny MEDIA.

 

***
Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***
Dodatkowych informacji udziela: 
Magdalena Kacprzak
tel. (22) 850 91 34
e-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl