Nowe biuro Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) w biurowcu należącym do PHN

środa, Listopad 27, 2019 - 13:10

Biuro Światowej Agencji Antydopingowej powstanie w Wilanów Office Park - nowoczesnym kompleksie biurowym należącym do Grupy Kapitałowej PHN. Przedstawiciele Polskiego Holdingu Nieruchomości i Światowej Agencji Antydopingowej podpisali umowę najmu na powierzchnię biurową w budynku przy ul. Branickiego 17, położonym na warszawskim Wilanowie.

Nowe  biuro Światowej Agencji Antydopingowej na warszawskim Wilanowie zostanie uruchomione w styczniu 2020 r. Umowa najmu została podpisana na trzy lata z możliwością jej przedłużenia. Biurowiec przy ul. Branickiego 17 charakteryzują się bardzo dobrą lokalizacją oraz wysokim standardem oferowanej powierzchni. Jest certyfikowany nowoczesnymi standardami ekologicznymi. Nieruchomość dołączyła do zasobów Grupy Kapitałowej PHN w lipcu br.

Utworzenie w Polsce jednego z biur WADA jest wyróżnieniem i podkreśleniem znaczenia prowadzonej przez nas polityki antydopingowej. Przy poszukiwaniu lokalizacji szukaliśmy nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni. Zdecydowaliśmy się na propozycję Polskiego Holdingu Nieruchomości i wybraliśmy biuro na warszawskim Wilanowie, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania - powiedział Witold Bańka, prezydent elekt, który 1 stycznia 2020 r. obejmie stanowisko szefa Światowej Agencji Antydopingowej (WADA).

WADA to najważniejsza organizacja zajmująca się zwalczaniem dopingu w sporcie. Jej zadaniem jest wyznaczanie standardów walki ze stosowaniem niedozwolonych substancji i metod w sporcie oraz jej monitorowanie. Główna siedziba WADA znajduje się w kanadyjskim Montrealu. Istnieją też cztery biura regionalne. W Lozannie dla Europy, w Tokio dla Azji i Oceanii, w Kapsztadzie dla Afryki i w Montevideo dla Ameryki Łacińskiej.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że do grona naszych najemców dołączy Światowa Agencja Antydopingowa. Zaufanie ze strony tak prestiżowej organizacji jest potwierdzeniem licznych atutów naszej nieruchomości wchodzącej w skład kompleksu Wilanów Office Park i stanowi dla nas motywację do dalszej wytężonej pracy - powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. 

 

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności