Nagroda dla PHN podczas XV Gali Pereł Polskiej Gospodarki

piątek, Grudzień 15, 2017 - 09:24

W ostatnim czasie na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się jubileuszowa XV Gala Pereł Polskiej Gospodarki, podczas której wręczone zostały statuetki organizowanej przez anglojęzyczny miesięcznik ekonomiczny „Polish Market”. Polski Holding Nieruchomości S.A. został wyróżniony certyfikatem w rankingu i uzyskał tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Duże Perły.

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki jest opracowywany przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł Perły Polskiej Gospodarki jest przyznawany na podstawie szczegółowych kryteriów i metodologii. Badania przeprowadzane w ramach rankingu, obejmujące ponad 2000 firm, określają kondycję polskich przedsiębiorstw.

Polski Holding Nieruchomości S.A. został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskał tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże, obejmującej przedsiębiorstwa, które w okresie roku uzyskały co najmniej 100 mln zł przychodów z działalności gospodarczej. Gala Pereł Polskiej Gospodarki jest jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju i co roku gromadzi elity środowisk politycznych, biznesowych i naukowych oraz przedstawicieli świata kultury.