Multimedialne widowisko z okazji Święta Niepodległości

piątek, Listopad 8, 2019 - 14:18

Przez najbliższe trzy dni, codziennie od 9 do 11 listopada, od godz. 18:00 na kamienicy przy ul. Wierzbowej 9/11 wyświetlany będzie mapping, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. W ten symboliczny sposób Polski Holding Nieruchomości uczci 101. rocznicę odzyskania niepodległości.

Dzięki zaawansowanym technologiom, na fasadzie budynku wyświetlane będzie multimedialne widowisko opowiadające o najważniejszych wydarzeniach sprzed ponad stu lat, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości - od wybuchu pierwszej wojny światowej, przez m.in. powstanie Legionów Polskich, przyjazd Marszałka Piłsudskiego do Warszawy i jego depeszę notyfikującą powstanie Państwa Polskiego. Uzupełnieniem multimedialnej prezentacji będzie podkład muzyczny. Widowisko obejmie powierzchnię niemal całej kamienicy od pierwszego piętra aż po dach.

Nieruchomość przy ul. Wierzbowej 9/11, należąca do PHN, to kamienica powstała około 1820 r. dla Ludwika Adama Dmuszewskiego - aktora, dyrektora Teatru Narodowego i redaktora  naczelnego "Kuriera Warszawskiego". Została spalona we wrześniu 1939 r. i odbudowana w drugiej połowie lat czterdziestych ubiegłego wieku.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, na jednej z naszych nieruchomości w centrum Warszawy, pokażemy wybrane wydarzenia sprzed ponad stu lat nawiązujące do odzyskania przez Polskę Niepodległości. Narodowe święto, które będzie obchodzić w najbliższy poniedziałek, to czas, który jednoczy, a mapping to forma, która przyciąga uwagę zarówno widzów dorosłych, jak i młodzieży. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. - powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Multimedialne widowisko rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Po każdej animacji następować będzie 5 minut przerwy, podczas której zegar odliczać będzie czas do następnej projekcji. Z uwagi na ciszę nocną,w godzinach 22:00 - 24:00 animacja będzie prezentowana bez podkładu muzycznego. Projekcja zakończy się o północy w dniu 11 listopada.

 

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności