Marina Yacht Park wyróżniona w konkursie na najlepszą gdyńską inwestycję roku „Czas Gdyni”

wtorek, luty 11, 2020 - 13:47

Polski Holding Nieruchomości - inwestor przystani jachtowej Marina Yacht Park w Gdyni, otrzymał wyróżnienie Przewodniczącej Rady Miasta za najlepszą gdyńską inwestycję zrealizowaną w ciągu ostatniego roku. Wręczenie nagród odbyło się 10 lutego br. w rocznicę nadania praw miejskich Gdyni.

Nagrody za najlepszą gdyńską inwestycję roku „Czas Gdyni” przyznaje się dla inwestorów, którzy zrealizowali obiekty o wybitnych walorach architektonicznych, użytkowych i promocyjnych. Organizatorem konkursu jest Przewodnicząca Rady Miasta.

Wyróżniona Marina Yacht Park charakteryzuje się najnowocześniejszą infrastrukturą portu jachtowego w Europie, co potwierdza m.in. sposób zarządzania obiektem. Zastosowany system do kotwienia pomostów, zwany seaflex, uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Przystań Marina Yacht Park posiada 120 miejsc cumowniczych z dostępem do wody i prądu oraz doskonale przegotowaną infrastrukturę. Głębokość Mariny pozwala na przyjęcie jednostek o zanurzeniu do 8 metrów, a bosmanat oferuje nowoczesny system zarządzania i funkcjonalne zaplecze.

To wyróżnienie jest dla nas niezwykle ważne. Uzyskaliśmy bowiem uznanie władz miejskich dla inwestycji, którą Polski Holding Nieruchomości zrealizował właśnie z myślą o Gdyni i jej mieszkańcach. W ramach rewitalizacji terenów po przemysłowych na terenie Molo Rybackiego powstała Marina Yacht Park - jeden z najnowocześniejszych w Europie portów jachtowych, który poprzez swój design, wyposażenie, najbardziej wyśrubowane standardy technologiczne, proekologiczne, a także przyjazność dla osób niepełnosprawnych, wyznacza najwyższy poziom w swej kategorii - powiedział Tomasz Sztonyk, Członek Zarządu ds. Zarządzania Aktywami Nieruchomościowymi Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Przyznając nagrody, kapituła kieruje się bardzo szczegółowymi kryteriami, wśród których znajdują się m.in. wysokość zainwestowanego kapitału, walory miastotwórcze oraz architektoniczne obiektu, wpływ na rozwój turystyki i promocję miasta, a także proekologiczność inwestycji i dostępność dla osób niepełnosprawnych.

 

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071;

Tel. +48 22 850 91 34;

E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071;

Tel. +48 22 850 91 34;

E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności