INTRACO na liście najciekawszych budynków biorących udział w Nocy Wieżowców

poniedziałek, Październik 10, 2016 - 15:06

W najbliższą sobotę 15 października br. w godz. 18:00 - 24:00 odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Nocy Wieżowców, w którym podobnie jak w poprzednim roku, udział weźmie należący do Grupy Kapitałowej PHN budynek Intraco przy ul. Stawki 2.

Noc Wieżowców to niezwykła okazja dla amatorów odwiedzania miejsc niedostępnych dla wszystkich na co dzień oraz pasjonatów fotografowania do podziwiania panoramy Warszawy z najwyższego poziomu. To wydarzenie, w którym udział biorą prestiżowe i wyjątkowe architektoniczne lokalizacje.

Polski Holding Nieruchomości S.A. udostępni dla zwiedzających budynek Intraco, pierwszy warszawski wieżowiec zbudowany w 1975 r. Goście będą mieli unikalną okazję aby podziwiać niezwykłą panoramę rozciągającą się z jego okien. Intraco ma 138 metrów wysokości i 39 kondygnacji. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych drapaczy chmur na biznesowej mapie Warszawy i Polski.

Poza budynkiem Intraco goście Nocy Wieżowców będą mieli okazję zwiedzić inne prestiżowe lokalizacje: Błękitny Wieżowiec, Central Tower, Cosmopolitan, Eurocentrum Office Complex, Hilton, Intercontinental Warszawa, Novotel, Marriott, Q22, Westin, Warsaw Trade Tower oraz Millenium Plaza.

Zeszłoroczna edycja wydarzenia cieszyła się bardzo dużą popularnością i ponad tysiąc pięćset osób zobaczyło panoramę Warszawę z najwyższych możliwych miejsc. Zgodnie z informacjami organizatora serwisu o życiu w przestrzeni miejskiej i architekturze - Nowa Warszawa - Noc Wieżowców 2016 będzie jeszcze bardziej ekscytująca niż poprzednia odsłona. Wydarzeniu towarzyszy konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu i gwarantujemy niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy z budynku Intraco. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://nowawarszawa.pl/noc-wiezowcow-2016/ 

***
Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

***
Dodatkowych informacji udziela:
Magdalena Kacprzak
tel. (22) 850 91 34
e-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl