INFORMACJA O ZMIANIE ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI

wtorek, luty 28, 2017 - 14:09

Szanowni Państwo,

Działając w imieniu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie uprzejmie informujemy, iż z dniem 28 lutego 2017 r. firma General Property Sp. z o.o. przestała pełnić funkcję administratora naszych nieruchomości.

W związku z powyższym począwszy od dnia 1 marca 2017 r. Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. będzie administrowała nieruchomościami we własnym zakresie. W załączeniu do niniejszego pisma przesyłamy dane kontaktowe nowych administratorów oraz zwracamy się z uprzejmą prośbą o kierowanie pod wskazane adresy wszelkich spraw związanych z bieżącą obsługą nieruchomości.

Jednocześnie informujemy, iż w zakresie obsługi technicznej nawiązaliśmy współpracę z firmą FIRST PM. Wszelkie zgłoszenia dotyczące awarii należy kierować bezpośrednio pod numer telefonu: 691 498 308, na adres mailowy: kontakt@fpfm.pl lub bezpośrednio zgłaszać do administratorów nieruchomości zgodnie z załączonym wykazem.

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby obsługa pozostawała na jak najwyższym poziomie, a współpraca przebiegała sprawnie i bez zakłóceń. Dziękujemy Państwu za wybór powierzchni należącej do Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.