Flaga narodowa na SKYSAWA upamiętni Święto Niepodległości

wtorek, Listopad 9, 2021 - 15:30

W 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na sztandarowej inwestycji Grupy Polskiego Holdingu Nieruchomości - biurowcu SKYSAWA - zostanie wyświetlona flaga narodowa. Z kolei na fasadzie kamienicy przy ulicy Wierzbowej 9/11 należącej do Grupy PHN pokazane zostanie przedstawienie multimedialne z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości.

Grupa PHN od lat aktywnie włącza się w upamiętnianie ważnych dla Polski wydarzeń historycznych. W tym roku po raz pierwszy na elewacji budynku SKYSAWA, położonego w samym centrum stolicy, na powierzchni czterech kondygnacji pojawi się polska flaga. Będzie wyświetlana 10 i 11 listopada od godziny 18:00 do 1:00 w nocy.

Od lat bierzemy aktywny udział w obchodach Święta Niepodległości. To szczególnie ważne wydarzenie w historii Polski. Pokazuje, że dzięki konsekwentnemu wysiłkowi wielu pokoleń możemy osiągać nawet najtrudniejsze cele. Bardzo się cieszę, że w tym roku będziemy mogli wyświetlić polską flagę na naszej nowej inwestycji, czyli budynku SKYSAWA. Serdecznie zapraszam także do obejrzenia przygotowanego przez nas pokazu multimedialnego na naszej kamienicy przy ulicy Wierzbowej – powiedział Marcin Mazurek, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

Na budynku przy ulicy Wierzbowej przez dwa dni prezentowana będzie animacja przygotowana z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedstawienie obejmie powierzchnię niemal całej kamienicy od pierwszego piętra aż po dach. Multimedialne widowisko wyświetlane będzie 10 i 11 listopada od godziny 18:00 do 1:00 w nocy. Po każdej animacji następować będzie 3 minutowa przerwa, podczas której zegar odliczać będzie czas do następnej projekcji. Z uwagi na ciszę nocną, w godzinach od 22:00 do 1:00 animacja będzie prezentowana bez podkładu muzycznego.

Nieruchomość przy ul. Wierzbowej 9/11 to kamienica powstała około 1820 r. dla Ludwika Adama Dmuszewskiego - aktora, dyrektora Teatru Narodowego i redaktora naczelnego „Kuriera Warszawskiego”. Została spalona 
we wrześniu 1939 r. i odbudowana w drugiej połowie lat czterdziestych ubiegłego wieku. Obecnie jest własnością Grupy PHN.

SKYSAWA to flagowa inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości. Jej budowa rozpoczęła się w czerwcu 2019 r. przy ulicy Świętokrzyskiej 36 w Warszawie. Planowany termin ukończenia głównej wieży biurowca to trzeci kwartał 2022 r.

 

 ***

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia niemal 160 nieruchomości i ok. 600 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

kom. +48 721 000 071;

Tel. +48 22 850 91 34;

 e-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

kom. +48 721 000 071;

Tel. +48 22 850 91 34;

 e-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności