Duże zainteresowanie rezerwacjami mieszkań w ramach I etapu inwestycji VIS À VIS WOLA

środa, Grudzień 13, 2017 - 14:14

16 listopada 2017 r. Grupa Kapitałowa PHN rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach I etapu inwestycji VIS À VIS WOLA zlokalizowanej przy alei Prymasa Tysiąclecia 83 w Warszawie. Od samego początku inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kupujących.

Budowa I etapu kompleksu mieszkaniowego VIS À VIS WOLA oficjalnie rozpoczęła się 10 listopada br. wraz z symbolicznym wbiciem łopaty, którego dokonała Grupa Kapitałowa PHN oraz Generalny Wykonawca - firma Mostostal Warszawa S.A. 16 listopada ruszyła sprzedaż mieszkań, które cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem ze strony kupujących. W przeciągu trzech tygodni podpisanych zostało 26 umów rezerwacyjnych.

Kompleks mieszkalny VIS À VIS WOLA zlokalizowany przy al. Prymasa Tysiąclecia 83 w I etapie dostarczy 213 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań wynoszącej ok. 13 tys. mkw., mieszczących się w dwóch budynkach wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz dziedzińcem rekreacyjnym. Inwestycja będzie wyróżniała się nowoczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz wyeksponowaniem parteru usługowego. W kolejnych etapach inwestycji powstaną 253 mieszkania oraz nowoczesny budynek biurowy, który dostarczy na warszawski rynek ponad 13,5 mkw. powierzchni całkowitej najmu.

Grupa Kapitałowa PHN posiada niezbędne prawomocne pozwolenia na budowę obydwu etapów zespołu mieszkaniowego VIS À VIS WOLA. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na trzeci kwartał 2019 r. Uruchomiona została również strona internetowa dedykowana inwestycji, znajdująca się pod adresem: http://www.visavis-wola.pl/, na której dostępne są wszelkie szczegółowe informacje, w tym również rzuty mieszkań.

  

***

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

 

***

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071

Tel. +48 22 850 91 34

E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl