Drugi etap inwestycji VIS À VIS WOLA już w sprzedaży

wtorek, Październik 9, 2018 - 11:56

Grupa Kapitałowa PHN rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu osiedla VIS À VIS WOLA położonego na warszawskiej Woli przy al. Prymasa Tysiąclecia 83. W tym etapie inwestycji powstaną 253 mieszkania, które zostaną oddane do użytkowania w drugim półroczu 2020 r.

W drugim etapie inwestycji VIS À VIS WOLA powstaną 253 mieszkania w trzech budynkach: 5, 6 i 8 piętrowym oraz 7 lokali usługowych.  W ofercie znajdują się funkcjonalne lokale o zróżnicowanej powierzchni, od kawalerek po przestronne czteropokojowe mieszkania. Powierzchnia lokali wyniesie od 26,0 mkw. do 109,6 mkw. 

Osiedle VIS À VIS WOLA będzie wyróżniało się nowoczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz lokalami użytkowymi na parterze. W podziemiu przewidziano miejsca na rowerownie, wózkownie i komórki lokatorskie, a wewnętrzne dziedzińce zapewnią mieszkańcom przestrzeń do wypoczynku.

Inwestycja jest realizowana w trzech etapach, z których każdy stanowi integralną całość. W ramach pierwszego i drugiego etapu powstają budynki mieszkaniowe z lokalami handlowymi i usługowymi na parterze. Pierwszy etap inwestycji jest obecnie w budowie. Oddanie do użytkowania 213 mieszkań z tego etapu zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 r. Generalnym wykonawcą obydwu etapów mieszkaniowych jest firma Mostostal Warszawa S.A. Trzecim etapem będzie nowoczesny budynek biurowy, położony bezpośrednio przy al. Prymasa Tysiąclecia 83, który dostarczy na warszawski rynek ponad 15 tys. mkw. powierzchni najmu.

 

***

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów o wartości ok. 2,5 mld zł. Działalność Grupy Kapitałowej PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach  m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi oraz Wrocławiu. Ogólna powierzchnia GLA nieruchomości wchodzących w skład portfela nieruchomości Grupy Kapitałowej PHN wynosi około 320.000 mkw. PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

***

 

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34, E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl