Andersia Business Centre poszukuje nowych najemców

środa, Październik 9, 2019 - 14:38

W biurowcu Andersia Business Centre położonym w centrum Poznania rozpoczął się proces rekomercjalizacji. Już na koniec lutego przyszłego roku budynek zaoferuje nieco ponad 4 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A+, rozlokowanej na 3 kondygnacjach. Polski Holding Nieruchomości S.A. prowadzi zaawansowane rozmowy z przyszłymi najemcami.

Andersia Business Centre to nowoczesna powierzchnia biurowa położona w ścisłym centrum Poznania - zaledwie 50 m od ul. Półwiejskiej, Starego Browaru oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wynosi 14 tys. mkw. Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2012 r. i jako jeden z pierwszych biurowców w Poznaniu uzyskał certyfikat LEED na poziomie Gold. W lipcu 2015 r. wszedł w skład portfela Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i od tego czasu był w 100% skomercjalizowany.

Biurowiec wyróżnia się na tle innych budynków w Poznaniu zarówno ponadczasową architekturą, jak i parametrami technicznymi. Poza standardowymi dla budynków klasy A elementami, takimi jak podnoszona podłoga i podwieszany sufit, biurowiec zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz dzięki w pełni przeszklonej fasadzie.

Możemy śmiało powiedzieć, że Andersia Business Centre to jeden z najlepszych biurowców w Poznaniu jeśli chodzi o lokalizację, jak i standard budynku. Duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców potwierdza nasze założenia, dlatego jestem przekonany, że rozpoczęty właśnie proces rekomercjalizacji zakończymy z pełnym sukcesem - podkreślił Tomasz Sztonyk, Członek Zarządu ds. zarządzania aktywami nieruchomościowymi Polskiego Holdingu Nieruchomości.

***

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Dodatkowych informacji udziela

 

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Dodatkowych informacji udziela

 

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl

Powrót do listy aktualności