SKYSAWA

Kompleks biurowy klasy A
SKYSAWA
Warszawa
Świętokrzyska 36

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2019
Zakończenie: 
2022
Powierzchnia: 
34550 (GLA)
Koszty projektu: 
325 mln PLN
Główne atuty: 
  • Atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Warszawy
  • Budynek biurowy klasy A
  • Bezpośrednie przejście do stacji metra Rondo ONZ
  • Certyfikat BREEAM Interim na najwyższym poziomie Outstanding dla budynku A
Opis: 

W samym sercu warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu, przy Rondzie ONZ, PHN realizuje inwestycję SKYSAWA. Ten nowoczesny wysokościowy biurowiec klasy A uświetni panoramę Warszawy, a przyszłym najemcom dostarczy ok. 34 550 m.kw. powierzchni najmu brutto. U stóp inwestycji znajduje się stacja metra Rondo ONZ, zaś Dworzec Centralny, Pałac Kultury i Nauki oraz centrum handlowe Złote Tarasy znajdują się w odległości kilku minut spacerem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej inwestycji: http://skysawa.pl/

Status prac: 

 Budowa kompleksu rozpoczęła się w czerwcu 2019 r. Generalnym Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum składające się z trzech spółek: PORR S.A., TKT Engineering i ELIN. Zakończenie budowy budynku A planowane jest w trzecim kwartale 2021 r., zaś budynku B - wieży liczącej ponad 155 m wysokości w trzecim kwartale 2022 r. Aktualnie w budynku A  trwają prace  instalacyjne i wykończeniowe, a na zewnątrz roboty zagospodarowania terenu. W budynku B postępują roboty żelbetowe konstrukcji obiektu oraz wykonywana jest fasada, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne oraz montaż urządzeń transportu pionowego. Inwestycja została połączona ze stacją metra Rondo ONZ, obecnie w łączniku trwają prace istalacyjne oraz wykończeniowe. 

Nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

 

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
Piotr Komadowski | Biuro Wynajmu i Komercjalizacji | +48 603 978 414 | piotr.komadowski@phnsa.pl
Ewelina Szczepaniak | Biuro Wynajmu i Komercjalizacji | +48 603 978 456 | ewelina.szczepaniak@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PHN SPV 1 PHN K sp. z o.o. S.K.A.z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.