Osiedle Olimpijczyk

Osiedle mieszkaniowe
Osiedle Olimpijczyk
Łódź
Kusocińskiego 115 i 117

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2020
Zakończenie: 
2022
Powierzchnia: 
8.635
Główne atuty: 

• Osiedle w zielonej okolicy idealnej na spacery, jogging czy treningi
• Wszystkie mieszkania z wygodnymi balkonami, loggiami lub ogródkami
• Wielostanowiskowy garaż podziemny oraz miejsca na parkingach zewnętrznych, tuż przy budynkach
• Atrakcyjne metraże i mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe

Opis: 

Projekt deweloperski przy ul. Kusocińskiego 115 i117 w Łodzi (I etap) obejmuje budowę 166 mieszkań ulokowanych w 2 budynkach mieszkalnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną z garażem na 76 miejsc postojowych. Na terenie zaplanowano również 106 miejsc parkingowych naziemnych. Powierzchnia użytkowa (PUM) wynosi ok. 8.635 mkw.

• Lokalizacja: Łódź, ul. Kusocińskiego 115 i 117
• Generalny Wykonawca: UNIBEP S.A.

Po więcej szczegółow zapraszamy do odwiedzenia strony www inwestycji: https://osiedleolimpijczyk.pl/  

Status prac: 

W pierwszym kwartale 2022 roku zakończono prace budowlane inwestycji. PHN posiada też ostateczną decyzję pozwolenia na użytkowanie. Zakończył się proces sprzedaży lokali - sprzedano 100% mieszkań. Obiekt w całości został
przekazany do zarządcy wspólnoty. Trwa proces przekazywania mieszkań klientom.

* Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
Bartosz Stasiak | Biuro Sprzedaży Mieszkań | 785210011 | bartosz.stasiak@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Holding Nieruchomości S.Az siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.