OSIEDLE ŁAN

Osiedle mieszkaniowe
OSIEDLE ŁAN
Wrocław
Zatorska

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2022
Zakończenie: 
2024
Powierzchnia: 
9.500
Główne atuty: 

• Doskonała komunikacja z centrum oraz innymi dzielnicami miasta dzięki bezpośredniemu dostępowi do głównych arterii, takich jak obwodnica Wrocławia i autostrada A2 oraz al. Jana III Sobieskiego
• Organizacja przestrzeni rekreacyjnej dla rodzin z dziećmi, w tym liczne place zabaw oraz strefa relaksu

 

Opis: 

Pierwszy etap Osiedla ŁAN obejmuje budowę 4 budynków mieszkalnych (172 mieszkania) z usługami w parterze. Powierzchnia użytkowa mieszkalna (PUM) wyniesie ok. 8 175,03 mkw. Przewidziane są 153 miejsca postojowe w garażach.

• Lokalizacja: Wrocław, ul. Zatorska
• Generalny Wykonawca:  CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.

Po więcej szczegółow zapraszamy do odwiedzenia strony www inwestycji: https://osiedlelan.pl/

 

* Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

** Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy

Status prac: 

 W czerwcu 2022 roku Grupa PHN podpisała umowę z generalnym wykonawcą na realizację I etapu inwestycji. Trwa budowa osiedla.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
Biuro Sprzedaży Mieszkań | | +48 571-405-700 | biuro@phnzatorska.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Holding Nieruchomości S.Az siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.