MŁODA BIAŁOŁĘKA (I etap)

Osiedle mieszkaniowe
MŁODA BIAŁOŁĘKA (I etap)
Warszawa
Geodezyjna

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2021
Zakończenie: 
2022
Powierzchnia: 
9.715
Główne atuty: 

• Duże możliwości aranżacyjne (np. 2 na 3 pokoje) oraz wysokość mieszkań ponad 2,80 m
• Komórki lokatorskie, schowki rowerowe, wózkownie
• Części wspólne z placem zabaw i zielenią oraz klub malucha
• Łatwy dostęp do trasy S8, łączącej dwie strony miasta

Opis: 

Na warszawskiej Białołęce Grupa PHN buduje osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które realizowane zostanie w trzech etapach. Grupa PHN posiada prawomocne pozwolenie na budowę wszystkich trzech etapów. Obecnie zrealizowany został I etap inwestycji obejmujący budowe 174 mieszkań o łącznej powierzchni PUM 9.715 mkw.

• Lokalizacja: Warszawa, ul. Geodezyjna 72 
• Generalny Wykonawca: ALFA-BET POLSKA Sp. z o.o.

Po więcej szczegółow zapraszamy do odwiedzenia strony www inwestycji: https://mlodabialoleka.pl/

Status prac: 

W III kwartale 2022 roku zakończyła się budowa pierwszego etapu inwestycji.

* Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
Dawid Jasiński | Biuro Sprzedaży Mieszkań | 609 698 888 | dawid.jasinski@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Holding Nieruchomości S.Az siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.