Grupa Kapitałowa PHN rozpoczyna rezerwacje w ramach inwestycji Yacht Park i ogłasza przetarg na wybór generalnego wykonawcy I etapu

piątek, Lipiec 7, 2017 - 10:34

Grupa Kapitałowa PHN podczas Charytatywnych Regat Żeglarskich PHN-GDYNIA VIP RACING 2017, które obędą się w Gdyni już w najbliższy weekend, rozpocznie rezerwacje wybranych lokali w ramach inwestycji Yacht Park. Jednocześnie ogłoszony został przetarg na wybór generalnego wykonawcy I etapu. Yacht Park to luksusowy kompleks apartamentów wraz z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami stworzą miejsce, gdzie warto zamieszkać.

W ramach inwestycji zlokalizowanej na gdyńskim Molo Rybackim, na obszarze o powierzchni ok. 6,3 tys. mkw. powstanie kompleks apartamentów składający się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami. Łącznie w ramach kompleksu powstanie ponad 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,5 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową.

Unikatowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi. Powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy. Nowoczesny system zarządzania obiektem sprawi, że będzie to idealne miejsce do rozpoczęcia rejsów morskich i wypraw żeglarskich.

Podczas zbliżających się Charytatywnych Regat Żeglarskich PHN-GYDNIA VIP RACING 2017, zorganizowanych w miejscu, w którym powstanie Yacht Park, rozpoczęte zostaną rezerwacje w ramach inwestycji. Do końca listopada br. Grupa Kapitałowa PHN przystąpi również do podpisywania umów przedwstępnych. W dniu dzisiejszym ogłoszony został także przetarg na wybór generalnego wykonawcy. Procedura zostanie zakończona w czwartym kwartale br. i jeszcze w tym roku ruszą prace budowalne.

***

 

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości

Grupa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów na terenie całego kraju (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). PHN ma wieloletnie doświadczenie zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów deweloperskich. Spółka od lutego 2013 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

***

Dodatkowych informacji udziela

Magdalena Kacprzak - Dyrektor Biura Marketingu, Strategii, Relacji Inwestorskich i PR

Kom. +48 721 000 071; Tel. +48 22 850 91 34; E-mail: magdalena.kacprzak@phnsa.pl