ZIELONY MIŁOSTÓW

Osiedle mieszkaniowe
ZIELONY MIŁOSTÓW
Wrocław
Zatorska

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2020
Zakończenie: 
2022
Powierzchnia: 
21000,00
Koszty projektu: 
42 mln PLN (I etap)
Opis: 

Polski Holding Nieruchomości podpisał umowę z wrocławską pracownią architektoniczną MOI Architekci na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej dla osiedla mieszkaniowego, które powstanie we Wrocławiu Zakrzowie przy ul. Zatorskiej. Do obowiązków pracowni należy także uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę i nadzory autorskie na etapie realizacji inwestycji.

Nowe osiedle mieszkaniowe zostanie zrealizowane przez PHN w dwóch etapach i łącznie dostarczy na rynek 389 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej ok. 21 tys. mkw. Wniosek w sprawie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę złożony zostanie jesienią br., a budowa mieszkań nastąpi w ciągu 20 miesięcy od daty uzyskania prawomocnych decyzji i wyboru generalnego wykonawcy.

Lokalizacja osiedla przy ul. Zatorskiej zapewni przyszłym mieszkańcom doskonałą komunikację z centrum oraz innymi dzielnicami miasta dzięki bezpośredniemu dostępowi do głównych arterii, takich jak obwodnica Wrocławia i autostrada A2 oraz al. Jana III Sobieskiego. Dla zmotoryzowanych kompleks zapewni ok. 290 miejsc parkingowych w garażach oraz ok. 220 miejsc postojowych naziemnych. Projekt osiedla przewiduje także organizację przestrzeni rekreacyjnej dla rodzin z dziećmi, w tym liczne place zabaw oraz strefę relaksu.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
PHN S.A. | +48 22 850 91 00 | sekretariat@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warszawski Holding Nieruchomości S.A.z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.