BYDGOSZCZ (I etap)

Osiedle Mieszkaniowe
BYDGOSZCZ (I etap)
Bydgoszcz
Nakielska 53

Podstawowe informacje

Rozpoczęcie: 
2022
Zakończenie: 
2024
Powierzchnia: 
9.500
Główne atuty: 

• Wielorodzinny kompleks mieszkaniowy w tym lokale usługowe i handlowe
• Świetna lokalizacja w dzielnicy Śródmieście przy ul. Nakielskiej 53 
• Dużo terenów zielonych oraz wewnętrzne dziedzińce wraz ze strefami rekreacji
• Brak komunikacji kołowej wewnątrz osiedla

Opis: 

Grupa PHN planuje budowę osiedla mieszkaniowego, które w pierwszym etapie obejmie budowę 3 budynków mieszkalnych, w których znajdzie się 179 mieszkań oraz tyle samo miejsc postojowych w garażach podziemnych.  Powierzchnia użytkowa mieszkalna wyniesie ok 9.500 mkw.

• Lokalizacja: Bydgoszcz, ul. Nakielska 53

Status prac: 

Grupa PHN podpisała w 2020 r. umowę z konsorcjum firm AGK Architekci AW Sp. z o.o. sp.k. i AGK Architekci GP Sp. z o.o. na wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla osiedla mieszkaniowego w Bydgoszczy. Wkrótce rusza postępowanie na wybór generalnego wykonawcy I etapu inwestycji.

 * Wszystkie stwierdzenia dotyczące przyszłości odnoszące się do projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. i jej grupy kapitałowej („Spółka”) („Grupa”) dotyczą kwestii wiążących się ze znanymi i nieznanymi ryzykami, sprawami niemożliwymi do przewidzenia oraz innymi czynnikami, w wyniku których faktyczne wyniki i osiągnięcia Grupy mogą być istotnie różne od przedstawionych. Spółka i jej odpowiedni przedstawiciele, pracownicy lub doradcy nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie lub rozpowszechnianie informacji zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej.

W pobliżu
© OpenStreetMap contributors.
Mapa dojazdu
Kontakt
PHN S.A. | +48 22 850 91 00 | sekretariat@phnsa.pl
Napisz do nas

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Holding Nieruchomości S.Az siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa, tel. 48 (22) 850 91 00, sekretariat@phnsa.pl. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu realizowania marketingu bezpośredniego produktów własnych oraz produktów Grupy PHN. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), przenoszenia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, że Pani/Pana dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. W zakresie realizacji swoich praw należy kontaktować się z Administratorem na adres e-mail: IOD@ phnsa.pl. Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w przypadku realizowania marketingu bezpośredniego produktów Grupy PHN (art. 6 ust. pkt a RODO). Dane przechowywane będą przez okres nie dłuższy niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody po czym nastąpi ich usunięcie lub anonimizacja. Ich podanie jest dobrowolne, jednakże odmowa spowoduje niemożność otrzymywania informacji o produktach oferowanych przez Grupę PHN.