Kostrzewskiego 1

52.1983349,21.0389068

Kostrzewskiego 1

Kostrzewskiego 1, Warszawa
Basic information
Rent (PLN/EUR) m2
52,00 PLN 11,86 EUR
Operating costs (PLN/EUR) m2
10,00 PLN 2,28 EUR
Voivodeship
Mazowieckie
District
Mokotów
Area
68,70 m2
Transaction type
Rent
Type of property
Lokal handlowy
Zespół Wynajmu
22 526 3000
Description

Lokal jest położony w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ul. Kostrzewskiego . Znajduje się w dobrej lokalizacji poza centrum. Widoczność nieruchomości z ulicy dojazdowej jest dobra.
Otoczenie w przeważającej części składa się z obiektów mieszkaniowych. W bliskim otoczeniu znajdują się budynki mieszkalne, ogródki działkowe.

Bezpośredni dostęp zapewniony jest od ulicy Kostrzewskiego. Transport publiczny - liczne linie autobusowe przystanki znajdują się przy ul Sobieskiego.

Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego który został ukończony (wybudowany) w latach 80-tych XX wieku. Główne wejście do lokalu od wschodniej strony budynku.

Spółka na życzenie wynajmującego wykonuje dodatkowe prace adaptacyjne lokalu. Lokal wynajmowany jest bezpośrednio od właściciela - Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, BEZ PROWIZJI od najemcy. Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest właścicielem ponad 100 obiektów komercyjnych na terenie całej Warszawy. Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt z nami. Przedstawimy ofertę dopasowaną do każdych wymagań i potrzeb tel. 22 526 3000.

NINIEJSZA PUBLIKACJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU PRAWA HANDLOWEGO.

Detailed information

Near by

© OpenStreetMap contributors.
Go back to the offers list