Kostrzewskiego 1

52.1983349,21.0389068

Kostrzewskiego 1

Warszawa
Basic information
Rent  (PLN/EUR) m2
52,00 PLN   (12,15 EUR)
Operating costs (PLN/EUR) m2
10,00 PLN   (2,34 EUR)
Voivodeship
Mazowieckie
District
Mokotów
Area
68,70 m2
Transaction type
Rent
Type of property
Lokal handlowy
Contact :  Zespół Wynajmu
22 526 3000
Description

Lokal jest położony w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ul. Kostrzewskiego . Znajduje się w dobrej lokalizacji poza centrum. Widoczność nieruchomości z ulicy dojazdowej jest dobra.
Otoczenie w przeważającej części składa się z obiektów mieszkaniowych. W bliskim otoczeniu znajdują się budynki mieszkalne, ogródki działkowe.

Bezpośredni dostęp zapewniony jest od ulicy Kostrzewskiego. Transport publiczny - liczne linie autobusowe przystanki znajdują się przy ul Sobieskiego.

Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego który został ukończony (wybudowany) w latach 80-tych XX wieku. Główne wejście do lokalu od wschodniej strony budynku.

Spółka na życzenie wynajmującego wykonuje dodatkowe prace adaptacyjne lokalu. Lokal wynajmowany jest bezpośrednio od właściciela - Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Nieruchomości, BEZ PROWIZJI od najemcy. Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest właścicielem ponad 100 obiektów komercyjnych na terenie całej Warszawy. Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt z nami. Przedstawimy ofertę dopasowaną do każdych wymagań i potrzeb tel. 22 526 3000.

NINIEJSZA PUBLIKACJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU PRAWA HANDLOWEGO.

Detailed information
Near by
© OpenStreetMap contributors.
Access map
Go back to the offers list