Rodziny Hiszpańskich 8

52.1815063,21.0066943

Rodziny Hiszpańskich 8

Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa
Basic information
Rent (PLN/EUR) m2
59,34 PLN 13,80 EUR
Operating costs (PLN/EUR) m2
17,00 PLN 3,95 EUR
Voivodeship
Mazowieckie
District
Mokotów
Area
816,00 m2
Transaction type
Rent
Type of property
Biuro
Floor
2
Description

Domaniewska Office Hub jest położona w sercu biznesowego Mokotowa tuż przy Galerii Mokotów i jest naszą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających najemców. Jest to całkowicie nowy kompleks biurowy, który został zaprojektowany i wyposażony zgodnie z najnowszymi tendencjami w dziedzinie organizacji przestrzeni pracy - jest miejscem przyjaznym i nowoczesnym, znakomicie skomunikowanym z najważniejszymi punktami miasta. Cena do negocjacji. Podane metraże netto. Add on 5%. Dodatkowy koszt opłat eksploatacyjnych: 17 PLN/m2. Dostępność: od zaraz. Umowa na min. 60 miesięcy.

Domaniewska Office HUB składa się z dwóch połączonych, siedmiokondygnacyjnych budynków: A i B. Sercem każdego z nich jest przestronny, efektownie zaaranżowany hol, którego centralnym punktem jest nowoczesna lada recepcyjna. Hol komunikuje użytkowników z pozostałymi powierzchniami budynku – poprzez zespoły windowe – z piętrami biurowymi i dwupoziomowym parkingiem podziemnym (wysoki współczynnik miejsc garażowych).

Powierzchnia piętra została tak zaprojektowana, by można ją było funkcjonalnie podzielić na kilka niezależnych biur. Okna są uchylne i zaopatrzone w wewnętrzne żaluzje.
Dla maksymalnego komfortu najemców w budynku znajduje się klimatyzacja z funkcją nawilżania powietrza, system podnoszonych podłóg zapewniający dowolność układania okablowania, piony światłowodowe, system kontroli dostępu oraz BMS. Zastosowane nowoczesne rozwiązania zostały potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie „excellent”.

Charakterystyka:
• 4 cichobieżne windy
• 2-poziomowy parking podziemny na 314 samochodów i 60 rowerów
• Naziemne miejsca parkingowe wokół budynku
• Możliwość funkcjonalnej aranżacji wnętrz
• Uchylne okna
• System kontroli dostępu
• Całodobowa ochrona

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację powierzchni. Osoba prowadząca: Marta Długosielska tel. 22 850 92 41, 603 978 414, e-mail: marta.dlugosielska@phnsa.pl

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Nieruchomości jest właścicielem ponad 100 obiektów komercyjnych na terenie całej Warszawy. Jeśli poszukują Państwo powierzchni o innym metrażu lub w innej lokalizacji prosimy o kontakt z nami. Przedstawimy ofertę dopasowaną do każdych wymagań i potrzeb tel. 22 526 3000.

NINIEJSZA PUBLIKACJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU PRAWA HANDLOWEGO

Detailed information
Air conditioning
yes
Year of construction
2015
Internet
yes
Number of floors
7
Network type
pełna infrastruktura
Openable windows
yes
Suspended ceilings
yes
Number of parking spots
150

Near by

© OpenStreetMap contributors.
Go back to the offers list